تالفر کش !

قوانین سایت

رعایت تمام قوانین سایت الزامی می باشد

وب سایت تالفر کش تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. کاربران تالفر کش نیز می پذیرند که خارج از این چارچوب هیچگونه فعالیتی انجام ندهند.
کاربر برای استفاده از خدمات تالفر کش (خرید و فروش بیت کوین، خرید و فروش وب مانی، خرید و فروش پرفکت مانی، نقد کردن درآمدهای ارزی و…)، باید ایمیل، شماره موبایل (به نام کاربر) و شماره تلفن ثابت فعال ارائه داده و همچنین تصویر کارت بانکی و یک عکس سلفی واضح از خود در کنار کارت ملی به همراه یک دست نوشته با خط درشت و خوانا برای تالفر کش ارسال نماید.
کاربر فقط مجاز به خرید با کارت های بانکی ای است که قبلا در سیستم تایید شده اند. چنانچه با کارت بانکی دیگری پرداخت انجام دهد، بایستی روند تایید کارت بانکی جدید طی شود و این فرایند ممکن است زمان بر باشد. بنابراین حتما فقط و فقط با کارت بانکی ای پرداخت انجام دهید که قبلا در حساب کاربری تان تایید شده است.
کاربر موظف است موقع ثبت نام و برای استفاده از خدمات تالفر کش، اطلاعات صحیح و واقعی خود را وارد کرده و فرایند احراز هویت را تکمیل نماید. چنانچه اطلاعات ناقص یا نادرست از سوی کاربر ارائه گردد، تالفر کش بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
کاربران تالفر کش متعهد می شوند که به هیچ عنوان حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهند. مسئولیت هرگونه استفاده از حساب کاربری، شماره حساب ها و شماره کارت های کاربر، فقط و فقط بر عهده کاربر می باشد.
کاربر تالفر کش متعهد می شود حساب بانکی و اکانت دیجی ریال خود را به هیچ عنوان به صورت اجاره ای در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهد.
نکته: سارقان کارت های بانکی از شما می خواهند که در سایت های مختلف (از جمله سایت های فروش ارز اینترنتی) اقدام به ثبت نام و احراز هویت کنید، سپس حساب کاربری (سایت) و حساب بانکی شما را در ازای مبلغی پول در اختیار می گیرند. آن اشخاص پول های دزدی (که معمولا از طریق فیشینگ بدست می آید) را به حساب بانکی شما منتقل کرده و سپس اقدام به خرید از سایت ها میکنند و با این روش در عین مخفی کردن هویت خود، با پول های دزدی با حساب کاربری و کارت شما اقدام به خرید و فروش می کنند. توجه کنید در این شرایط عواقب ناشی از شکایت افرادی که اطلاعات کارت بانکی شان به سرقت رفته است بر عهده شما خواهد بود.

جعل هویت دیگر افراد ، شامل افراد حقیقی و حقوقی ممنوع بوده و در صورت مشاهده، دسترسی کاربر به سایت بسته و حق پیگرد قانونی برای سایت تالفر کش محفوظ میباشد.
کاربر می بایست دانش حداقلی در حوزه ارزهای اینترنتی را دارا بوده و ریسک های سرمایه گذاری در این حوزه را به عهده بگیرد.
کاربر میبایست در وارد کردن آدرس کیف پول های اینترنتی مقصد و همچنین شماره حساب های بانکی مقصد، دقت کند. در صورت اشتباه در وارد کردن این اطلاعات، کلیه عواقب و مسئولیت های آن بر عهده کاربر بوده و تالفر کش هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد.
زمان پردازش اولین سفارش کاربر، 24 ساعت بعد از اولین واریزی بانکی کاربر خواهد بود. پس از آن معمولا سفارشات آنی یا حداکثر تا چند ساعت بعد از پرداخت، به کیف پول اینترنتی کاربر واریز خواهند شد.
درخواست برداشت ریال از کیف پول حساب کاربری برای اولین بار 24 ساعت پس از ثبت درخواست، انجام خواهد شد. پس از آن معمولا درخواست برداشت از کیف پول حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی (پایا و ساتنا)، متفاوت خواهد بود.
تالفر کش مجاز است حساب کاربری اعضایی را که به قوانین این سایت عمل نمی‌کنند، در هر زمانی بلافاصله مسدود نماید.
کاربر در هنگام استفاده از وبسایت تالفر کش و همچنین پرداخت اینترنتی، حق استفاده از برنامه های تغییر IP را ندارد. درغیراینصورت تالفر کش مجاز است تا زمان تعیین تکلیف موضوع، مبلغ واریزی کاربر را نزد خود نگه دارد.
ممکن است مواردی به لیست قوانین سایت افزوده یا از آن حذف گردد. در نتیجه کاربر بایستی قبل از ثبت هر سفارش، قوانین را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به انجام معامله نماید. هرگونه تغییر در قوانین و شرایط استفاده از خدمات تالفر کش، از طریق همین بخش به اطلاع کاربران خواهد رسید.

تماس با ما

در تماس باشید

تالفر کش از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح لغایت ۸ شب و پنجشنبه ها از ۸ صبح لغایت ۵ بعد از ظهر در خدمت شما کاربران عزیز می باشد. تمام سفارشات ثبت شده در خارج از این ساعات به روز کاری بعد موکول میشود .

ایران، فارس، شیراز، بلوار ستارخان، خیابان عفیف آباد، روبروی کوچه ۱۸، ساختمان ال سید، طبقه ۴ واحد ۴۳
09173839353
ایران، کردستان، بانه، مجتمع تجاری یاس، طبقه همکف، پلاک ۲۵
09303220462
info@talfercash.com